Karierni dan Pedagoške fakultete UP

V četrtek, 30. maja 2019, smo na Pedagoški fakulteti uspešno izvedli Karierni dan UP PEF.

Na kariernem dnevu je bilo omogočeno mreženje med sodelujočimi in izmenjava koristnih informacij s področja dela gostujočih organizacij, predstavljene so bile kompetence, ki jih delodajalci zasledujejo pri diplomantih, potekali so hitri razgovori z gostujočimi delodajalci v okviru "Zaposlitvene kavarne" in pa tudi delavnica "Moj najboljši CV", kjer so študenti in diplomanti imeli priložnost izboljšati ali dopolniti svoj življenjepis z izr. prof. dr. Dejanom Hozjanom.

Zahvaljujemo se sodelujočim delodajalcem: Vrtec Koper, Ljudska univerza Koper, Vrtec Nova Gorica, Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Koper, Šent - Slovensko združenje za duševno zdravje, Center dnevnih aktivnosti za starejše občane Koper, OZARA Slovenija - Nacionalno združenje za kakovost življenja in Adecco H.R. kadrovsko svetovanje d.o.o., Večgeneracijski center Morje.

Zahvala gre tudi študentom in ostalim, ki so aktivno sodelovali pri pripravi in izvedbi dogodka.

Veselimo se prihodnjega sodelovanja, v vpogled pa vam posredujemo nekaj utrinkov.