Svetovanje na enem mestu

Brezplačno informiranje in svetovanje za učence, dijake, študente, starše ter odrasle o nadaljevanju izobraževanje, izbiri ali spremembi poklica in razvoju kariere v okviru dogodka vseživljenjske karierne orientacije.

Svetovanje na enem mestu organizira Nacionalna strokovna skupina za vseživljenjsko karierno orientacijo (NSS VKO), ki deluje pod okriljem Ministrstva za vzgojo in izobraževanje, bo letos organizirala dogodek že drugič. V njegovo izvedbo so  vključeni tudi svetovalci Kariernega centra Univerze na Primorskem.

Poteklo bo od 12. do 16. februarja od 15. do 19 ure in 17. februarja od 11 do 15 ure v prostorih Javnega zavoda Cene Štupar ulica Ambrožiča Novljana 5 v Ljubljani (vse dni) in v prostorih Centra Rog, Trubarjeva 72 v Ljubljani (v petek 16. februarja).

Svetovanje je možno tudi na daljavo s prijavo preko spletnega obrazca.

Več informacij o svetovanju na daljavo na povezavi: vkotocka.si